Мисливські патрони ТАХО

Дробові патрони

Дробові патрони

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом якісних мисливських дробових патронів

Продукція представлена у популярних калібрах 12, 16, 20, 24, 28, 32, .410

Науково-виробнича фірма ТАХО понад 26 років займається виробництвом гладкоствольних патронів для мисливства. Як національний виробник – ми детально знаємо всі природні середовища та умови полювання в Україні та розробили широкий асортимент дробових патронів, який точно задовільнить будь-які потреби українського мисливця. Лінійка патронів ТАХО складає всі існуючі калібри гладкоствольної зброї, а широкий вибір дробових навісок дозволяє обирати патрони під конкретні потреби та вагу свої рушниці.

Для виробництва дробових патронів фірма ТАХО використовує якісну іспанську гільзу MAXAM та французьку Cheddite, порох MAXAM та Nobel Sport. Фірма ТАХО має власне виробництво дробу. Балістичні випробування продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії.

Картечні патрони

Картечні патрони

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом якісних мисливських картечних патронів

Продукція представлена у популярних калібрах 12, 16, 20, 24, 28, 32, .410

Великий асортимент та феноменальна якість картечних патронів ТАХО, робить їх одними з найкращих у світі.  Окрім традиційних картечних патронів, фірма ТАХО виробляє унікальні патрони з картеччю – ТАХО Супер Картеч, зі збільшеною навіскою. Асортимент картечних патронів представлених у всіх калібрах до гладкоствольної рушниці 12, 16, 20, 24, 28, 32, 410). Кожен мисливець може обрати для себе відповідно до умов полювання не тільки правильний розмір картечі (5/0, 6/0, 6,5 мм, 7,2 мм, 8,0 мм), а і тип патрону – з контейнером або без.

Картечні патрони ТАХО постійно використовуються не тільки у полюванні, а й у спорті – практичній стрільбі IPSC. Якісною особливістю картечних патронів компанії є стабільний осип картечі та безвідмовна робота патронів навіть у найсильніші українські морози.

Кульові патрони

Кульові патрони

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом якісних кульових патронів визнаних кращими у світі

Продукція представлена у популярних калібрах 12, 16, 20, 24, 28, 32, .410

Кульові патрони ТАХО, як і самі кулі, можна знайти у кожному континенті світу, адже унікальні конструкції, десятки патентів та неймовірна балістика зробили компанію ТАХО всесвітньо відомою. Неймовірний асортимент гладкоствольний кульових патронів для будь-яких потреб мисливства чи то спорту – експансивні, пробивні, підкаліберні саботи, спін-кулі, класичні. Фірма ТАХО використовує унікальну технологію - штампування куль, завдяки чому досягається найкраща у світі точність. Компанія не зосереджується лише на 12-му калібрі, та виробляє патрони з новими кулями для всіх калібрів.

 Для виробництва кульових патронів фірма ТАХО використовує якісну гільзу MAXAM та Cheddite, порох MAXAM та Nobel Sport. Виробництво та проектування конструкцій куль відбувається на базі науково-виробничої фірми. Балістичні випробування продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії С.I.P..