Нарізні та пістолетні патрони ТАХО

Нарізні патрони

Нарізні патрони

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом якісних мисливських нарізних патронів

Продукція представлена у популярних калібрах .30-06 Sprg, .308 Win, 300 Win Mag, .223 Rem

Науково-виробнича фірма «ТАХО» пропонує ознайомитися з асортиментом якісних нарізних патронів для мисливства. Основною перевагою патронів є унікальне поєднання якості та демократичної ціни. Наша компанія використовує найкращі комплектуючі для виробництва патронів, а саме гільза та кулі виробництва США, порох – Франція. Балістичні випробування продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії.

Компанія ТАХО зосереджує виробництво нарізних патронів саме на мисливському сегменті та використовує дорогі кулі які гарантують високу влучність та ідеальний стоп ефект. Асортимент нарізних патронів компанії представлений кулями A-MAX, V-MAX, Interlock у калібрах .30-06 Springfield, .300 Winchester Magnum, .308 Winchester, .223 Remington.

Пістолетні патрони

Пістолетні патрони

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом якісних пістолетних спортивних патронів

Продукція представлена у популярних калібрах 9х18 Макаров, 9х19 Люгер, 9х21

Асортимент пістолетних патронів ТАХО представлений калібрами 9х18 Макаров, 9х19 Люгер та 9х21. Серед куль, які зустрічаються у пістолетних патронах, присутні як класичні FMJ так і специфічні для даного сегменту Soft Point, Hollow Point та Copper Plated кулі. Патрони поставляються у зручній упаковці на 50 патронів. Для тирів та спеціальних тренувальних майданчиків фірма ТАХО розробила також велику зручну упаковку на 200 патронів. 

Фірма ТАХО використовує кулі європейського походження (FMJ, CP), а також кулі власного виробництва (SP, HP). Перевагою пістолетних патронів ТАХО є висока точність стрільби та вдала комбінація швидкості та віддачі. Патрони ідеально підходять та тренувань та спорту, мають класичні параметри та високу стабільність. Балістичні випробування продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії.