Патрони ТАХО спеціального призначення

Самозахист

Самозахист

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом надійних патронів для активної самооборони

Продукція представлена у 12-му калібрі

Фірма ТАХО з 2019 року розпочала масштабне виробництво якісних спеціальних гладкоствольних патронів для активної самооборони. Основне призначення цих патронів - це активна самооборона, захист власного життя та оселі від агресивних нападників на дозволеній дистанції, згідно діючого законодавства. Ці патрони мають достатній шумовий ефект для відлякування агресивних тварин, які загрожують нападом. Патрони додатково можуть бути дуже ефективними для тренування поводження зі зброєю та звикання до пострілу у початківців.

Патрони пройшли повну сертифікацію, медико-біологічні випробування та роки інженерних проектувань та тестувань. Для виробництва патронів фірма ТАХО використовує якісну іспанську гільзу MAXAM, порох MAXAM та Nobel Sport. Балістичні випробування та контроль якості продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії C.I.P..

Антидрон

Антидрон

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом спеціальних дальнобійних та потужних дробових патронів для відстрілу квадрокоптерів

Продукція представлена у популярних калібрі 12, 12 Магнум, та 12 Супер Магнум

Спеціальні дробові патрони ТАХО для збиття та пошкодження дронів та літальних апаратів на дистанціях до 120 метрів. Патрони мають збільшену дальність враження та щільну кучність завдяки збільшеній навісці дробу. Патрон має 3 варіації, а саме калібр 12/70, 12/76 та 12/89 Супермагнум. Ці патрони мають велику дистацію дії. Патрони додатково можуть бути дуже ефективними для стрільби на дуже великі дистанції на полюванні чи спортивно-розважальних цілях.

Патрони мають збільшений фактор віддачі, не рекомендується використовувати у тривалій стрільбі. Патрони пройшли повну сертифікацію та безліч тестувань. Для виробництва патронів фірма ТАХО використовує якісну гільзу та порох MAXAM і Nobel Sport. Балістичні випробування та контроль якості продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії C.I.P..