Спортивні патрони ТАХО

Патрони для стендової стрільби

Патрони для стендової стрільби

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом спортивних патронів олімпійської якості для стендової стрільби

Продукція представлена у лінійці "Олімп"

У 2000 році український спортсмен Микола Мільчєв виграв Олімпіаду у Сіднеї, поставивши світовий рекорд влучивши 125 разів у 125 мішеней патроном Олімп Класік. Унікальна конструкція, неймовірна стабільність, стала швидкість та демократична ціна – це основні характеристики дробових патронів ТАХО для стендової стрільби. Асортимент патронів представлений патронами у 12-му калібрі лінійкою «Олімп». Класичні параметри з навіски у 24 грами для трапу та скіту, 28 грамів для спортингу. Також існує спеціальна версія спортивного патрону зі зменшеною віддачою для тривалих тренувань. Фірма ТАХО планує розширити лінійку патронами Олімп 20-м калібром.

Фірма ТАХО є офіційним спонсором збірної України зі стендової стрільби. Ми турбуємось по якість своїх спортивних патронів та приділяємо максимум можливостей для яскравих перемог наших спортсменів. Балістичні випробування продукції відбувається у наші сертифікованій лабораторії С.I.P..

Патрони для практичної стрільби

Патрони для практичної стрільби

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом точних спортивних патронів для практичної стрільби

Продукція представлена у лінійці "Практика" дробовими, картечними та кульовими патронами

Спортивні патрони для практичної стрільби від науково-виробничої компанії ТАХО – це спеціалізована лінійка дробових, картечних та кульових патронів. При проектуванні патронів ураховується професіональна думка стрілків-практиків. Серед патронів для змагань, є спеціальні облегшені версії патронів для комфортного тренування та інтенсивної стрільби. Компанією ТАХО розроблена спеціальна лінійка легких але надточних кульових патронів – «Супер Практика», «Практика Чемпіон», «Практика Шорт». Головною характеристикою спортивних патронів ТАХО є ідеальне поєднання якості та вартості патрону.

Патрони для практичної стрільби повністю відповідають міжнародним стандартам федерації IPSC. НВФ «ТАХО» постійно удосконалює та розширює асортимент спортивних патронів. Головною метою є популяризація стрілового спорту в Україні. Протягом багатьох років Фірма ТАХО є спонсором низки українських змагань з практичної стрільби.